Kiedy zobaczymy ten balon Krakowem?

obraz-2305.jpg

Od jakiegoś czasu czytam coraz to bardziej odkrywcze artykuły tajemniczym majacym unosić się nad Krakowem balonem… Już w styczniu o tym pisano 🙂

Miał być w Maju… Potem na jesień… a mi sie coś zdaje ze zima idzie 🙂

A wszystko to za sprawą róznych problemów… pierwszy z lokalizacją… drugi z reklamami na balonie… no i kolejny trzeci tym razem problem z Urzędem Lotnictwa Cywilnego, który to urząd podobno nie za bardzo wie do czego służy niniejszy balon.

A Balon czeka jak donosi firma HiFlyer PL już od połowy września jest gotowy do startu… chciałoby sie jakoś pocieszyć właścicieli balona i powiedzieć, że u nas wcale nie jest tak źle jak nam się wydaje.

Czasem poprostu dobrze jest wziać przykład z innych (nie namwaim tu rzecz jasna nikogo do złego… ;P ) i choćby tak jak chłopaki z Crazy Guides jeździć bez licencji i zezwoleń przez kilka lat… ale jeździć a nie stać w miejscu. Swoją drogą obserwując historię szalonych chłopaków gdzie to uprzejma konkurencja donosiła tu i uwdzie wymuszając kolejne potyczki chłopaków urzędami, zaczynam sie zastanawiać komu ten balon może tak przeszkadzać…?

1 komentarz do “Kiedy zobaczymy ten balon Krakowem?

  1. Mr. X

    This Balloon in Cracow is the best thing to appear in the last 15 years! Totally destroying viev of the city – all of us can see that Cracow is very poluted city! Please clean the city immediately!

    Thanks.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *