Woody Allen w Arsie po 5 zł

Kino Ars znowu wpuszcza do foteli po 5 zł, a to zapewne za sprawą nowego filmu Woody Allena.

Co prawda bilety na ten nowy film w normalnych cenach, ale za to na 3 inne filmy tego reżysera (i aktora) wstęp jest po 5 złotych.

Tak więc jeśli jeszcze nie zarezerwowałeś biletu, a masz ochotę się wybrać zrób to jak najszybciej – można przez internet na stronie Kina.

Wśród filmów można zobaczyć:

“Scoop”
wyst. Scarlett Johansson, Hugh Jackman
Amerykańska studentka dziennikarstwa staje przed życiową szansą ? w niezwykłych okolicznościach dowiaduje się kto odpowiedzialny jest za morderstwa popełniane w Londynie.

“Wszystko gra”
wyst. Jonathan Rhys-Meyers, Scarlett Johansson, Emily Mortimer, Brian Cox, James Nesbitt
Chris (Jonathan Rhys Meyers) – były tenisista z ambicjami, zarabia na życie jako trener w klubie dla zmanierowanej high-society. Z powodzeniem wykorzystuje znajomości, otwierając sobie drzwi do kariery w londyńskim City i do małżeństwa z Chloe, córką brytyjskiego milionera. Atmosfera gęstnieje, gdy znudzony karierowicz poznaje aktorkę Nolę Rice (Scarlett Johansson) – zmysłową i seksowną narzeczoną swojego szwagra. Zaczyna się spirala zdrad, niedomówień i skrywanej namiętności. Wiele wskazuje na to, że gra o szczęście dobiega końca. Chrisowi pozostał jeszcze jeden ruch. Ostatni.

“Życie i cała reszta”
wyst. Woody Allen, Jason Biggs, Christina Ricci, Fisher Stevens
Młody nowojorski pisarz Jerry bezskutecznie próbuje uporządkować swoje życie uczuciowe. Jego związek z Amandą wisi na włosku. Wina za ten stan rzeczy leży w znacznym stopniu po stronie Amandy, która cierpi na… chroniczną niewierność. Za radą starszego kolegi po piórze Jerry podejmuje walkę o uratowanie związku. Przede wszystkim będzie musiał pokonać własne lęki i frustracje. Neurotyczny charakter młodego pisarza nie będzie jedyną przeszkodą, która stanie na drodze do szczęścia młodych ludzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *